/  6
عنوان : پروژه ملی سیماك استان كردستان با حضور عضو هیئت مدیره آغاز به كار كرد
کد خبر : ۱۴۰۸۶۳
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ 
ساعت : ۱۶:۴۶:۱۱

پروژه ملی سیماک استان کردستان با حضور عضو هیئت مدیره آغاز به کار کرد

 

طی مراسمی با حضور زرگوش عضو هیئت مدیره و میرزایی معاون فناوری، پروژه ملی سامانه یکپارچه مدیریت املاک کشور( سیماک) استان کردستان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، در این مراسم که صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان استانی برگزار شد، زرگوش در خصوص اهمیت پروژه اقتصاد مقاومتی سیماک گفت: این پروژه به لحاظ ماهیت، نرم افزاری است که می تواند به عنوان بستر بسیار مناسبی به منظور مدیریت یکپارچه املاک و اماکن کشور عمل کند و به همه دستگاه های ذیربط این امکان را بدهد تا بصورت یکپارچه و الکترونیکی، به بانک اطلاعاتی داده ای و جغرافیایی دسترسی داشته باشند.

وی افزود: علاوه بر این با استقرار کامل این سامانه بخش زیادی از مراجعات حضوری مردم به ادارات و سازمان ها مرتبط با املاک را کاهش یافته و نقش موثری در افزایش سطح رضایت مندی آنان از نحوه عرضه خدمات رسانی دولت ایفا می نماید.

 

تاکید بر افزایش سطح تعامل و همکاری دستگاه های اجرایی در دیدار با استاندار

زرگوش در جریان سفر به استان کردستان در دیدار با مرادنیا استاندار نیز ضمن تشریح مزایای استقرار پروژه سیماک، خواستار افزایش سطح تعامل و همکاری میان تمامی دستگاه های اجرایی به منظور پیشبرد دو پروژه ملی GNAF و سیماک، شد.

وی در این دیدار که مدیران کل زیرمجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان نیز حضور داشتند، با تاکید بر توسعه خدمات پستی در اقصی نقاط کشور، گفت: مساعدت استانداری در تخصیص اعتبارات استانی به منظور تجهیز دفاتر پستی، نقش موثری در تسریع و توسعه خدمات رسانی دارد.

او با اشاره به اینکه مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مهندس نعمتی مدیرعامل شرکت ملی پست،  نگاه ویژه ای به توسعه استان دارند، خواستار حمایت استاندار کردستان از برنامه ها و اهداف توسعه بخش حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شد.

مرادنیا استاندار کردستان نیز ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات صورت گرفته در اجرای دو پروژه ملی سیماک و GNAF  ، برنامه ریزی بمنظور ایجاد هماهنگی و همکاری بیشتر دستگاههای اجرایی مرتبط در این خصوص را مورد تاکید قرار داده و ضمن حمایت از اجرای کامل این پروژه ها در استان، نسبت به انجام هر گونه همکاری در این باره اعلام آمادگی کرد.

 

توسعه سرویس های نوین و با ارزش افزوده و حفظ قراردادهای سودآور و مشتریان کلان

زرگوش در ادامه سفر به کردستان در جلسه شورای اداری پست استان که با حضور وحیدیان مدیرکل پست کردستان، روسای ادارات و کارشناسان، حضور یافت و به تشریح سیاست ها و برنامه های کلان شرکت پرداخت.

عضو هیئت مدیره ضمن اشاره به اینکه پست پل ارتباطی میان تامین کنندگان و تولید کنندگان با مصرف کنندگان و دستگاههای دولتی و مردم است و تاثیر ارتقا کیفیت خدمات بر افزایش سطح رضایتمندی مشتریان، خواستار توسعه سرویس های نوین و با ارزش افزوده و همچنین حفظ قراردادهای سودآور و مشتریان کلان شد.

وی مشارکت، همدلی و تلاش مضاعف تمامی همکاران در جهت افزایش ترافیک، درآمد، توسعه بازارهای پستی و بازاریابی را مورد تاکید قرار داد و افزود: در این راستا ضروری است هزینه ها بیش از پیش مدیریت شود و تعادل هزینه و درآمد برقرار شود.

او گفت: عدم جذب و به کارگیری نیروی انسانی جدید، ایجاد تفکر سیستمی و شرکتی در بین همکاران، توسعه و تقویت خدمات باجه ای و تلاش در جهت افزایش سهم شرکت ملی پست از بازار الکترونیک از دیگر اهدافی است که امسال با جدیت دنبال می شود.

زرگوش در ادامه ضمن تاکید بر مسئولیت پذیری تمامی کارکنان در انجام وظایف محوله، به بیان اهتمام و تلاش های مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره در جهت ارتقا سطح معیشت همکاران شبکه پرداخت.

در این جلسه وحیدیان مدیرکل پست کردستان با ارایه گزارشی از عملکرد پست استان و طرح چالش های موجود، خواستار کمک به رفع مشکلات استان شد.

درادامه همکاران پست کردستان به طرح دیدگاهها و پرسش های خود در موضوعات مختلف پرداختند و زرگوش عضو هیئت مدیره به تمامی این سوالات پاسخ داد.

عضو هیئت مدیره در دیدار با موزعین استان کردستان ضمن استماع مسایل و مشکلات آنان و پاسخگویی به سوالات و درخواست های همکاران این حوزه،  بر ارتقا کیفیت ارایه خدمات بویژه توزیع مرسولات تاکید کرد.

بازدید از واحدهای اجرایی و ستادی اداره پست استان کردستان از دیگر بخش های سفر زرگوش به این استان بود.

 

 

 


تعداد بازدید : 1197

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0