رو عنوان : با حضور معاون وزیر و استاندار خوزستان؛
عنوان : رونمایی از سرویس ها و خدمات جدید و تبادل تفاهم نامه های پست خوزستان
کد خبر : ۱۱۵۲۷۰
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ 
ساعت : ۱۳:۵۹:۲۵
    /  5

با حضور معاون وزیر و استاندار خوزستان؛

رونمایی از سرویس ها و خدمات جدید و تبادل تفاهم نامه های پست خوزستان

 

همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی آیین رونمایی از سرویس ها و خدمات جدید پست در حوزه فناوری و تبادل تفاهم نامه های پستی با حضور مهندس مهری معاون وزیر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، مراسم رونمایی از پنج سرویس و خدمت جدید در پست استان خوزستان بیست و هفتم اردیبهشت ماه جاری با حضور مهندس مهری معاون وزیر،رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت پست،هادوی مدیر کل عملکرد و کیفیت و مدیران ادارات و شرکت های زیر مجموعه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار شد.

در این مراسم از سامانه اخطاریه بانک ها،پست لجستیک،پارک علم و فناوری،سامانه بیتاک و پلاک کوبی کدپستی ده رقمی منطقه آزاد اروند به دست مهندس مهری رونمایی شد.

پس از آیین رونمایی، مراسم امضا و تبادل تفاهم نامه های همکاری جدید پست استان خوزستان با حضور معاون وزیر و استاندار خوزستان در جمع مدیران طرف قرارداد و کارکنان پست استان خوزستان برگزار شد.

در این مراسم پنج تفاهم نامه همکاری جدید در پست استان خوزستان با حضور مدیران و مسئولین طرف قرارداد امضا و مبادله شد.

دکتر شریعتی استاندار خوزستان در این مراسم با تبریک روز ارتباطات به کارکنان پست استان خوزستان از پست به عنوان اصلی ترین نهاد ارتباطی یاد کرد و گفت: برای تبریک این روز حضور در پست را اولویت دانستم چرا که پست نهاد اصلی ارتباطات است و علی رغم افزایش ارتباطات الکترونیکی پست نقش خود را حفظ کرده است.

دکتر شریعتی در پایان سخنان خود به دلیل تلاش های صورت گرفته در پست استان خوزستان و نمود آن در استان از مدیریت و کارکنان این مجموعه تقدیر کرد.

شایان ذکر است تفاهم نامه های همکاری جدید پست استان خوزستان با پارک علم و فناوری استان در حوزه توسعه تجارت الکترونیکی و همکاری با شرکت های دانش بنیان، با شرکت زمزم ایران در زمینه پست لجستیک، با اتوبوسرانی شهرداری در زمینه ساماندهی حمل و نقل سوخت، با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در زمینه توزیع سند مالکیت روستایی و با بانک سینا در زمینه بهره برداری از سامانه اخطاریه بانک ها بوده است.

 


نمایش تعداد بازدیدها : 652

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0