رو عنوان : معاون وزیر در همایش بزرگ کارکنان پست خوزستان:
عنوان : از شركت پست خارج و به شركت ملی پست بپیوندید
کد خبر : ۱۱۵۲۹۴
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ 
ساعت : ۱۶:۳۸:۵۴

معاون وزیر در همایش بزرگ کارکنان پست خوزستان: 

از شرکت پست خارج و به شرکت ملی پست بپیوندید

 

مهندس مهری با تاکید بر اهمیت ملی شدن شرکت پست،این واقعه را یک دگرگونی در پست دانست و گفت:شرکت پست بر اساس اساسنامه جدید منحل شده و شرکت ملی پست با وظایف و اختیارات قانونی جدید متولد شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، مهندس مهری معاون وزیر، رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت ملی پست بیست و هفتم اردیبهشت جاری با حضور در همایش بزرگ کارکنان پست استان خوزستان از تبدیل پست ورشکسته سال های پیشین به پستی متحول و پویا پس از سه سال و اندی تلاش در مجموعه سخن گفت و افزود:پستی که به فراموشی سپرده می شد و مسئولیت آن یک به یک از دستش خارج می شد در دولت تدبیر و امید و با تلاش شما کارکنان امروز به شرکت ملی و نهاد حاکمیتی تبدیل شده است و این کار کمی نیست.

مهندس مهری با اشاره به معیشت چهل و شش هزار نفر از طریق پست،از برنامه افزایش پنج هزار نفر دیگر به این تعداد در سال جدید از طریق همکاری با بخش خصوصی خبرداد و اظهار داشت:پست در اشتغال و تولید که از تاکیدات مقام معظم رهبری در نامگذاری سال جدید است می تواند نقش مهمی ایفا کند و شعار پست هم در همین راستاست که تحول و تکامل در آن که به تولید و تنوع سرویس ها منجر و نهایتاً به افزایش اشتغالزایی می انجامد.

معاون وزیر از ایجاد زیرساخت های پستی برای کشور و انجام خدمات عام که سرویس های پایه پستی با قیمت استطاعت پذیرمی باشد و خدمات با ارزش افزوده برای مناطق روستایی و غیر برخوردار به عنوان دو ماموریت اساسی بخش حاکمیتی پست بر اساس اساسنامه جدید یاد کرد و بیان داشت: برای انجام این ماموریت ها در برنامه ششم در بخش پست می توانیم 241 هزار میلیارد تومان هزینه کنیم و شرکت ملی پست را با ماموریت های جدید ساماندهی کنیم و به سمت خدمات الکترونیکی پیش برویم.

رییس هیات مدیره پیش بینی بخش هایی را در برنامه توسعه ششم برای پست اتفاق خوبی دانست که برای اولین بار به وقوع پیوسته است و گفت:پست امروز با وجهه جدید و اسناد بالا دستی بسیار زیاد ظهور کرده است و هرچه برای رشد و پیشرفت لازم دارد در بسته قانونی وجود دارد و یا قابل تصویب است.تنها نیاز ما اراده داخلی است تا بتوانیم اساسنامه را به اجرا درآوریم و شرکت ملی پست را با وظایف و ماموریت های تعریف شده تحقق بخشیم.

مدیرعامل شرکت ملی پست با تاکید بر اهمیت نوآوری در پست اظهار داشت:نمی توان با روش های سنتی به سودآوری رسید و باید با فکر نو در پست تحول ایجاد کرد.خدمات پستی باید دارای سه ویژگی سهولت دسترسی به خدمات،شفافیت خدمات و قیمت پایین باشد تا با قرار گرفتن اپراتورها در کنار خود بتوانیم با آنها رقابت کنیم.

وی در ادامه سخنان خود گفت: من باید از کارکنان پست استان خوزستان قدردانی کنم و با همت و دلسوزی که در کارکنان این مجموعه می شناسم امیدوارم به زودی شاهد پستی متحول و تکامل یافته باشیم.

دکتر مهری در پایان سخنان خود با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص اهمیت شرکت در انتخابات،از کارکنان خواست که با دعوت همگانی به مشارکت حداکثری حضور یکپارچه در انتخابات بیست و نهم اردیبهشت جاری داشته باشند.

در این همایش حموله مدیرکل پست استان خوزستان نیز با ارائه گزارشی از عملکرد این اداره کل در چهارساله گذشته به تشریح برنامه های سالجاری در پست استان خوزستان پرداخت .

حموله سه پروژه اقتصاد مقاومتی GNAF  ،توسعه پست لجستیک و استعلامات میان دستگاهی، استفاده از توان بخش خصوصی و شرکتهای دانش بنیان در کنار توجه و بهره مندی از مصوبات اساسنامه، جذب و انعقاد قراردادهای با بهره اقتصادی و ارزش افزوده،ایجاد بازارهای جدید،حفظ و نگهداری قراردادهای موجود،کنترل هزینه ها،جذب بازار بانکها و آزمایشگاه ها و تلاش در تحقق پیش بینی ها را به عنوان اولویت های پست استان در سالجاری مطرح کرد.

در این همایش همچنین صالح نساج مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان به عنوان مهمان این همایش در روز ارتباطات با تبریک این روز به خانواده ارتباطات،از زحمات مجموعه پست استان خوزستان تقدیر کرد و گفت:امروز روز دیتاهای بزرگ برای تاثیرهای بزرگ نامگذاری شده است و پست در این زمینه گام های خوبی برداشته که برای استان خوزستان بسیار مثمرثمر بوده است.

در این همایش همچنین تعدادی از کارکنان پست استان خوزستان سوالات و پیشنهادات خود را طرح و از مدیرعامل پاسخ آن را دریافت کردند.

در پایان این همایش تندیس تقدیر کارکنان پست استان خوزستان از معاون وزیر به پاس نگاه ویژه وی به کارکنان و اقدامات بی سابقه در ارتقای جایگاه شبکه پستی کشور توسط مدیرکل پست استان خوزستان به مهندس مهری اهدا شد.

در حاشیه این همایش جلسه شورای اداری پست استان خوزستان نیز با حضور هادوی مدیر کل عملکرد و کیفیت شرکت ملی پست و روسای ادارات ستادی و اجرایی پست خوزستان برگزار شد و عملکرد پست استان خوزستان در شاخص های کمی و کیفی مورد ارزیابی قرار گرفت.

هادوی در این جلسه با تقدیر از اقدامات انجام گرفته در پست استان خوزستان گفت:بیشتر قراردادها از پست استان خوزستان آغاز شده و به سراسر شبکه تسری یافته است و این نشاندهنده تلاش و مسئولیت پذیری مجموعه پست استان خوزستان است.

 مدیر کل عملکرد و کیفیت بر اهمیت آموزش و تبیین برنامه ها از ستاد تا لایه های زیرین شبکه تاکید کرد و افزود:تمامی برنامه ریزی ها در شرکت بر مبنای تحقق پیش بینیهای عملکردی است و تلاش در جهت تحقق این پیش بینی ها به ارتقای جایگاه پست و رفاه مجموعه منجر خواهد شد.

وی با تصریح لزوم آمادگی پست استان جهت ارائه خدمات جدید نظیر «پست من» اظهار داشت: رمز ماندگاری قراردادها در پست تامین رضایت طرفهای قرارداد می باشد و باید در این زمینه نهایت دقت را به کار گرفت.

شایان ذکر است از دیگر برنامه های انجام شده در سفر مهندس مهری به استان خوزستان تقدیر از ثبت احوال به عنوان مشتری کلان پست استان خوزستان،بازدید از ناحیه پستی شهید شرفی اهواز و دیدار با موزعین و دیدار و تجلیل از خانواده شهید صادقی از شهدای پست استان خوزستان بود.


نمایش تعداد بازدیدها : 1473

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0