رو عنوان : معاون فنی و بازرگانی مدیر عامل شرکت ملی پست:
عنوان : اختیارات مدیران پست استان ها گسترش می یابد
کد خبر : ۱۱۵۲۹۵
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ 
ساعت : ۱۶:۴۲:۴۴
    /  4

معاون فنی و بازرگانی مدیر عامل شرکت ملی پست:

اختیارات مدیران پست استان ها گسترش می یابد

حسن نژاد معاون فنی و بازرگانی مدیر عامل شرکت ملی پست در جلسه شورای اداری پست استان گیلان اظهار داشت: اختیارات مدیران پست استان ها با در نظر گرفتن پتانسیل های موجود گسترش می یابد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، صبح امروز بیست و ششم اردیبهشت ماه، حسن نژاد معاون فنی و بازرگانی مدیر عامل، قنبرزاده مدیر کل سرویسهای پستی و لجستیک و هدایتی مدیر کل دفترحقوقی ضمن بازدید از اداره کل پست استان گیلان با حضور در جمع کارکنان با آنها دیدار و گفت و گو کرد.

حسن نژاد معاون فنی و بازرگانی مدیر عامل شرکت ملی پست در جمع صمیمی همکاران نامه رسان اظهار داشت : شرکت ملی پست در فضای کنونی که همه همکاران می بایستی بر سر سفره ای  بنشینند که در پر ثمر بودن آن همگان دخیل و موثر می باشند و می بایستی به نقشی که درآن دارند اهمیت بدهند .

حسن نژاد در ادامه به رضایت مشتری و ارتباط مستقیم آن با افزایش ترافیک اشاره کرد و گفت : با عنایت به شعار پست هوشمند درخدمت مردم، همکاران موزع در این اصل اساسی نقش مهمی را ایفاء می نمایند و همواره می بایستی بطور هوشمندانه در تشخیص موقعیت ها تلاش نمایند .

معاون فنی و بازرگانی مدیر عامل با اشاره به مهم بودن بخش توزیع عنوان کرد : هیئت مدیره و شخص مدیر عامل نیز اهتمام زیادی به این موضوع دارند و قطعاً به نظرات و خواسته های این همکاران توجه ویژه ای می شود .

حسن نژاد در ادامه به موضوعاتی همچون نحوه  توزیع مرسوله ، توزیع امانت و دقت و برنامه ریزی برای سرویس پست مستقیم ، پرداخت های منطبق با کار همکاران پستی ، و همچنین نقش موثر موزعین در بازاریابی بدلیل برخورد مستقیم با مشتریان نیز اشاره نمود .

در ادامه جلسه شورای اداری پست استان برگزار گردید.

حسن نژاد در این جلسه اظهار داشت : جهت گیری های شرکت ملی پست در جهت اصلاح در حوزه های مختلف نشانگر آن است که بسیار خوب عمل گردیده است و و همخوانی و همپوشانی خوبی را شاهد هستیم و همچنان انتظار رشد آن را نیز داریم .

وی افزود : می بایستی به کل شبکه پست تبریک گفت چرا که از همصدائی و همدلی خوبی برخوردار است و امیدواریم که این هماهنگی همچنان در حال رشد باشد .

معاون فنی و بازرگانی در خصوص بخش خصوصی نیز مطالبی را بیان داشت و گفت : نگاه ما به بخش خصوصی اینگونه است که آنرا یک فرصت می بینیم و به هیچ وجهی تهدید محسوب نمی شود . اما چون زمینه و شرایط رقابت یکسان با اقتضاءات بخش خصوصی را نداریم شاید این باور را گاهی دچار اختلال نماید.

این مقام مسئول در ادامه اظهار امیدواری نمود که بتوانیم با بهره گیری از تهدیدهائی که در قانون برای ما وجود دارد ، آن را تبدیل به فرصتی مناسب نمائیم و این امر با حفظ کرامت و عزت کارمندان با رعایت مشتری مداری مسلما" قابل انجام خواهد بود .

حسن نژاد سپس در خصوص گسترش اختیارات مدیران پست استان ها نیز اظهار داشت: مقرر گردیده است تا در اتخاذ سیاست های شرکت ملی پست این مورد نیز مورد عنایت قرار گرفته و همچنین در پرداخت های رفاهی پرسنل اختیارات بیشتری به مدیران استان ها و همچنین با در نظر گرفتن پتانسیل های آن منطقه اعطا گردد.

 همچنین قنبرزاده، مدیر کل سرویسهای پستی و لجستیک اظهار داشت : هدف ما در ستاد شرکت ملی پست فراهم آوردن زمینه و فرصت های بیشتر و هدف شما بعنوان همکاران پستی نیز کار بهتر و بیشتر در آن زمینه می باشد .

مدیر کل پست استان گیلان نیز در این جلسه ضمن قدردانی از تلاش مجموعه کارکنان به توزیع نامناسب ساختار پست استان گیلان در مباحث جذب نیرو و بخش توزیع و همچنین نداشتن تعادل در این بخش ها اشاره نمود و گفت : کارهای اساسی و ساختاری خوبی در پست گیلان صورت گرفته و تا رسیدن به جایگاه اصلی فاصله زیادی نداریم که به امید خداوند و با همت و همدلی همه همکاران در رسیدن به اهداف عالیه شرکت ملی پست موفق خواهیم بود.

در پایان سایر حاضران به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.


نمایش تعداد بازدیدها : 1604

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0