رو عنوان : نماینده مجلس شورای اسلامی:
عنوان : اعتماد مردم به پست بی بدیل است
کد خبر : ۱۱۸۱۴۷
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ 
ساعت : ۱۲:۰:۵۳
    /  2

نماینده مجلس شورای اسلامی:

 اعتماد مردم به پست بی بدیل است

نماینده مردم شهرهای ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: پست در میان نهادهای خدماتی از اعتماد عمومی بالایی نزد مردم برخوردار است؛ از این رو  باید با حفظ این شاخصه خدمات خود را توسعه بخشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، محمدعلی چراغی مدیرکل پست استان مرکزی با منصوری نماینده مردم شهرهای ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت وگو کرد.

منصوری در این دیدار ضمن تقدیر از زحمات مدیران و همکاران زحمت کش پست استان بخصوص شهرهای ساوه و زرندیه، پست را یکی از موفق ترین سازمان ها درسطح کشور دانست.

رییس کمیته فناوری اطلاعات مجلس شورای اسلامی افزود: نمایندگان مجلس در تمامی طرح ها و لوایحه ارائه شده از طرف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در زمینه پست حمایت های خوبی انجام دادند و آن طرح ها را مصوب کردند.

رییس مجمع نمایندگان استان خواستار ارتقای جایگاه پست در استان شد و دراین زمینه گفت: رشد و توسعه پایدار مستلزم داشتن زیرساخت های مهم ارتباطی است و پست می تواند در این راستا اقدامات خوبی انجام دهد.

یادآور می شود: پیش از سخنان نماینده مردم ساوه و زرندیه، چراغی مدیرکل پست استان ضمن قدردانی از حمایت های خوب نمایندگان استان در راستای تصویب اساسنامه شرکت ملی پست، گزارشی از وضعیت پست استان و ادارات پست شهرهای ساوه و زرندیه ارائه کرد.

مدیرکل پست استان در این جلسه خواستارحمایت های بیشتر نمایندگان استان از طرح های مهم و در دست اجرای پست استان در زمینه های G-NAF  و سیماک شد.

وی ادامه داد: در استان بالای 80 درصد کار بهنگام سازی رکوردها به پایان رسیده و امیدواریم بتوانیم تا پایان سال این کار را به اتمام برسانم.

چراغی در خصوص طرح سیماک نیز گفت؛ زیرساخت ها و زمینه های ازم جهت اجرای طرح در استان فراهم شده و مکاتبات با ادارات و سازمانها ی مرتبط جهت دریافت اطلاعات مورد نظر در حوزه املاک انجام شده است.

وی افزود: جلسات خوبی در این زمینه برگزار شده و در صدد هستیم در اولین فرصت این طرح را در استان عملیاتی کنیم.

 


نمایش تعداد بازدیدها : 581

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0