عنوان : روسای كارگروه استانی دفاتر ICTروستایی معرفی شدند
کد خبر : ۱۲۸۱۶۵
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ 
ساعت : ۹:۲۶:۱۱

روسای کارگروه استانی دفاتر ICTروستایی معرفی شدند

طی احکام جداگانه از سوی دکتر مهری معاون وزیر، رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت ملی پست مدیران کل پست استان ها به عنوان روسای کارگروه استانی (ICT )روستایی تعیین شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست،  این انتصاب ها در راستای اجرای تبصره یک ماده 4 دستورالعمل ایجاد و بهره برداری دفاتر خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات روستایی(ICT ) صورت گرفته است.

براساس احکام صادره از مدیران کل پست استان ها خواسته شده است در جهت تحقق بند "خ" ماده 68 قانون برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی با تشکیل کارگروه استانی و همکاری دیگر اعضای کارگروه با بهره گیری از مشارکت بخش های غیر دولتی زمینه تشکیل و افزایش خدمات و فعالیت دفاتر فناوری اطلاعات و ارتباطات روستایی(ICT ) را در سطح استان ها پیگیری و به کارگروه کشوری منعکس نمایند.

این گزارش می افزاید اولویت بندی ایجاد دفاتر براساس آمایش سرزمینی و شرایط محلی استان، نظارت بر فعالیت دفاتر در سطح استان و ارائه گزارش دوره ای به کارگروه کشوری، اتخاذ تصمیم در خصوص تقاضاهای ایجاد، تمدید، جابجایی و لغو بهره برداری دفاتر بر اساس دستورالعمل از جمله وظایف و اختیارات کارگروه های استانی می باشد.  

همچنین تعامل با دستگاه های اجرایی استان، اجرای مصوبات کارگروه کشوری، نظارت بر عملکرد دارندگان پروانه، بررسی مسائل و مشکلات و حل و فصل اختلافات تامین کنندگان خدمات، دارندگان پروانه و مشتریان و  تعیین هزینه های نظارتی و مدیریتی مجری درگاه از محل قراردادهای دفاتر از دیگر وظایف این کارگروه خواهد بود.


نمایش تعداد بازدیدها : 808

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0