/  5
عنوان : مهندس نعمتی: در دوران پس از دفاع مقدس مهمترین وظیفه ایثارگران، حراست و صیانت از ارزش های نظام است
کد خبر : ۱۳۸۸۰۶
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ 
ساعت : ۱۷:۳۶:۳۷

مهندس نعمتی: در دوران پس از دفاع مقدس مهمترین وظیفه ایثارگران، حراست و صیانت از ارزش های نظام است

 

معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: ایثارگران حافظان اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند، بنابراین در دوران پس از دفاع مقدس نقش اصلی حراست و صیانت از ارزش های نظام بر عهده آنان است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، مهندس نعمتی در نشستی که با حضور نجاری و زرگوش اعضای هیئت مدیره، احمدزاده معاون برنامه ریزی، پشتیبانی و توسعه مدیریت و مسئول امور ایثارگران و جمعی از ایثارگران در آستانه اعیاد فرخنده شعبانیه و روز ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و گرامیداشت مقام جانباز برگزار شد، افزود: امروزه ارزش های انقلاب اسلامی مهجور مانده است و وظیفه ما جانبازان و ایثارگران است که با نگاه ویژه و مسئولانه، این ارزش را حفظ کنیم.

وی با تاکید بر فریضه امر به معروف و نهی از منکر به عنوان وظیفه هر مسلمان، تصریح کرد: متاسفانه ما در انجام این وظیفه کاهل شده ایم، در حالیکه عمل به آن می تواند بسیاری از مشکلات موجود جامعه را حل کند.

معاون وزیر اظهار داشت: ایثارگران با عزم و عقیده راسخ و آگاهانه در جبهه های حق علیه باطق حضور یافتند و توانستند در کنار سایر اقشار جامعه سهم اندکی در به ثمر نشستن اقتدار و پیروزی کشور نقش آفرینی کنند.

مهندس نعمتی با اشاره به اینکه امنیت امروز کشور مرهون رشادت های ایثارگران است، افزود: جانبازان و ایثارگران برنده اصلی عرصه دفاع مقدس هستند زیرا آنها با خدا عهد بستند و معامله کردند.

وی تصریح کرد:جامعه امروز بیش از هر زمان دیگر به ترویج فرهنگ ایثار و از خودگذشتی نیاز دارد تا به کمک آن بتوان مانع تحقق برنامه ها و اهداف شومی که دشمنان برای از خودبیگانه کردن و دوری نسل جوان از ارزشهای اسلامی و انقلابی شد.

در ادامه معاون برنامه ریزی، پشتیبانی و توسعه مدیریت و مسئول امور ایثارگران گزارشی در خصوص اقدامات انجام شده در این حوزه در سال 96 ارایه داد.

احمدزاده گفت: در حال حاضر یک هزار و 503 نفر ایثارگر و 205 نفر جانباز در شبکه پستی کشور مشغول خدمت هستند که از این لحاظ رتبه نخست را در بین سازمانها و شرکت های زیرمجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات داریم.

در این نشست واریز وجه هدیه روز جانباز به تمامی جانبازان سراسر کشور، اعمال افزایش حقوق 35 درصدی برای تمامی جانبازان، پرداخت حداقل میانگین سبد رفاهی ، تخصیص وام صندوق قرض الحسنه رسالت و پرداخت اضافه کار به افرادی که از حق مرخصی ساعتی جانبازی استفاده نمی کنند به تصویب اعضای هیئت مدیره رسید.

در پایان لوح تقدیری به مناسبت گرامیداشت روز جانباز به تمامی جانبازان و ایثارگران حاضر در نشست اهدا شد.


تعداد بازدید : 1183

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0