عنوان : توزیع کارت ایثارگران نیروی زمینی توسط پست
کد خبر : ۵۹۸۷
تاريخ :
 ۱۳۸۹/۰۵/۱۲ 
ساعت : ۱۰:۴۵:۵

توزیع کارت ایثارگران نیروی زمینی توسط پست

 

بر اساس تفاهم‌نامه همکاری شرکت پست  با نیروی زمینی ارتش که 11 مردادماه جاری در سالن کنفرانس شرکت پست انعقاد گردید، کارت ایثارگران نیروی زمینی ارتش توسط پست ارسال می‌‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت پست، در این مراسم دکتر محبیان رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت پست، امیر سرتیپ امیر دهگانی معاون احتياط و ذخیره نيروي زميني ارتش، سرهنگ عباسی مدیریت احتیاط نیروی زمینی، کرباسیان عضو هیئت‌مدیره و احمدزاده مدیرکل دفتر بازاریابی و بررسی‌های اقتصادی واحمدیان مدیر منطقه 16 پستی حضور داشتند.

دکتر محبیان در این مراسم گفت: با توجه به گستردگی شبکه پستی و وجود 15000 نقطه تماس شهری و روستایی این شرکت می‌تواند به صورت نیابتی خدمات گسترده‌ای را به سازمانها و مردم ارایه و از رفت و آمدهای غیر ضروری مردم به این سازمانها بکاهد.

رئیس هیئت‌مدیره شرکت پست افزود: تفاهم‌نامه همکاری پست  با نزاجا نیز در همین راستا منعقد شده و قرار است شرکت پست با قبول مدارک ایثارگران و ارسال آنها به نیروی زمینی جهت صدور کارت ایثار، کارت های فوق را درب منازل آنها توزیع نماید.

وی در ادامه خاطرنشان ساخت: با این اقدام شرکت پست، از تردد ایثارگران در کشور جلوگیری شده و در نتیجه باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌ آنها می شود.

امیر سرتیپ دهگاني معاون احتياط و ذخیره نيروي زميني ارتش ضمن اشاره به این که تفاهم‌نامه مذکور به منظور ارج نهادن به مقام ایثارگران به امضا رسیده اظهار داشت: نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران برای کلیه سربازاني كه در طول 8 سال دفاع مقدس سابقه حضور در جبهه، جانبازی و یا آزادگی دارند، کارت ایثار صادر می‌کند.

معاونت احتیاط و ذخیره نیروی زمینی کارت ایثار را به عنوان سند حضور رزمندگان در جبهه و تجلیل از سربازان سرافراز ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران جنگ برشمرد .


نمایش تعداد بازدیدها : 13572

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0