• ساعت : ۱۶:۴۷:۲۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ 
  • تعداد بازدید : 1496
  • کد خبر : ۱۴۳۲۲۰
    /  2
مدیركل دفتر مدیرعامل و امور استان ها: مصوبات هیئت مدیره لازم الاجراست
مدیرکل دفتر مدیرعامل و امور استان ها در دومین روز همایش مدیران شبکه پستی بر اجرای سیاست های مصوب از سوی مدیران اجرائی تاکید کرد.

مدیرکل دفتر مدیرعامل و امور استان ها: مصوبات هیئت مدیره لازم الاجراست

 

مدیرکل دفتر مدیرعامل و امور استان ها در دومین روز همایش مدیران شبکه پستی بر اجرای  سیاست های مصوب از سوی مدیران اجرائی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، جان بزرگی مدیرکل دفتر مدیرعامل و امور استان ها در پنلی که به استان ها و طرح مشکلات آنها اختصاص یافته بود گفت: هر سیاست و یا دستورالعمل مصوب از سوی هیئت مدیره به ویژه در حوزه نیروی انسانی لزوماً باید اجرایی شود.

وی با اشاره به وجود امکانات یکسان در استان ها گفت: همانطور که همه مطلعیم امکانات در همه استان ها به طور یکسان توزیع شده و اگر جذب سرمایه و یا قراردادی صورت می گیرد مطمئنا به توانمندی مدیر و تعاملات استانی او برمی گردد.

جان بزرگی در ادامه ضمن تاکید بر حمایت همه جانبه مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره از مدیران استانی گفت: اگر طرح مشکلات از سوی واحدهای اجرائی به موقع و شفاف انجام شود در کاهش تعارضات و پیشرفت کارها موثرتر است.

مدیرکل دفتر مدیرعامل و امور استان ها سپس به بهبود ارتباطات درون سازمانی به عنوان عاملی برای افزایش همدلی بین کارکنان و مدیران پرداخت و افزود: چنانچه مدیری بتواند با زیرمجموعه خود ارتباط بهتر و سالم تری برقرار کرده و از آنان به مناسبت های مختلف تکریم نماید، مطمئناً در روند کارها نیز بهبود قابل ملاحظه ای اتفاق خواهد افتاد.

وی در پایان بار دیگر بر افزایش رایزنی ها با استانداری و مجموعه مدیران استانی تاکید کرده و گفت: دو پروژه اقتصاد مقاومتی با همکاری چندین دستگاه اجرائی از سوی پست در حال اجراست که     می طلبد مدیران استان ها ضمن افزایش رایزنی با دیگر دستگاه های مرتبط، نسبت به جذب سرمایه در این پروژه ها اقدام مناسبی به عمل آورند.

در این پنل مدیران استان های قم، مازندران، خوزستان و تهران به طرح عوامل موفقیت در استان خود پرداخته و گزارشی از عملکرد استان در حوزه هایی نظیر سیماک، جذب اعتبارات استانی و فناوری ارائه دادند.

 

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1397/11/30 14:58
V5.2.1.0