• ساعت : ۱۳:۱:۳۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ 
  • تعداد بازدید : 1762
  • کد خبر : ۱۴۳۳۵۴
    /  5
مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره از منطقه پستی شمال بازدید كردند
معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست به همراه اعضای هیئت مدیره از ناحیه مفتح واقع در منطقه پستی شمال تهران بازدید و با کارکنان دیدار و گفت و گو کرد.

مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره از منطقه پستی شمال بازدید کردند

 

معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست به همراه اعضای هیئت مدیره از ناحیه مفتح واقع در  منطقه پستی شمال تهران بازدید و با کارکنان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، در جریان این بازدید که احمدی معاون فنی و بازرگانی و مدیران این حوزه نیز مدیرعامل را همراهی می کرد، مهندس نعمتی اهمیت توزیع مرسولات بویژه مرسولات خرید و فروش اینترنتی را مورد تاکید قرار داد و گفت: با تلاش و اهتمام همه جانبه در جهت افزایش ترافیک، اولویت قرار دادن دقت و سرعت در فرایند توزیع مرسولات؛ می توانیم بیش از پیش اعتماد و رضایت عمومی را کسب نماییم.

وی با اشاره بر اهمیت ساماندهی نیروی انسانی متناسب با شرح وظایف، کوچک سازی و چابک سازی ستاد مناطق، افزود: توانمند سازی و آموزش کارکنان و رعایت توازن در بکار گیری آنها می تواند نقش موثری در افزایش بهره وری کل شبکه داشته باشد.

معاون وزیر بهبود کیفیت و سرعت در توزیع انواع مرسولات، بویژه مرسولات عادی و قبوض را از دیگر انتظارات شخص وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و  مدیران ارشد شرکت از واحدهای اجرایی عنوان کرد و گفت: توجه بیشتر به اهمیت این دسته از مرسولات و اهتمام در توزیع به موقع و مطلوب آنها؛  می تواند نقطه قوت شرکت ملی پست در مقایسه با سایر خدمات رسان های حوزه پست باشد.

وی همچنین خواستار توجه بیشتر مدیران در رسیدگی به مسایل و مشکلات کارکنان، بویژه کارکنان بخش توزیع شد و اظهار داشت: در سایه تقویت همدلی و مشارکت تمامی کارکنان می توانیم شاهد پستی سرآمد و عرضه کننده خدماتی قابل رقابت باشیم.

مهندس نعمتی در جریان این بازدید با چند تن از مشتریان نیز به گفت و گو پرداخت و کمیت، کیفیت و سرعت خدمات رسانی در واحدهای پستی را مورد پرسش قرار داد و در ادامه توصیه های در این خصوص به مسئولان و کارکنان حوزه های اجرایی ارایه داد.

 

 

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1397/11/30 14:58
V5.2.1.0