• ساعت : ۱۳:۲۹:۴۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ 
  • تعداد بازدید : 2208
  • کد خبر : ۱۴۴۱۷۶
    /  2
بهره مندی ازتوان و تخصص نیروهای جوان زمینه ساز موفقیت های بیشتر در شركت ملی پست است
مهندس نعمتی; معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل در مراسم معارفه عضو جدید هیأت مدیره گفت: اینجانب به توان همكاران جوان و با استعداد ايمان داشته و اطمینان دارم ميدان دادن به نيروهاي جوان، خلاق و تحصيلكرده زمينه ساز موفقيت پست است.

بهره مندی ازتوان و تخصص  نيروهاي جوان زمینه ساز موفقیت های بیشتر درشرکت ملی پست است

مهندس نعمتی; معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل در مراسم معارفه عضو جدید هیأت مدیره گفت: اینجانب به توان همكاران جوان و با استعداد ايمان داشته و اطمینان دارم  ميدان دادن به نيروهاي جوان،  خلاق و تحصيلكرده زمينه ساز موفقيت پست است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، در مراسم معارفه دکتر بهزاد اقبال خواه، عضو جدید هیأت مدیره این شرکت، مهندس نعمتی طی سخنانی ابراز اميدواري كرد با بهره گیری از توان و استعداد نیروهای جوان و تحصیلکرده بتوان به بهترين شكل پاسخگوي نيازهاي مشتريان بود.

وي با تأكيد بر لزوم ايجاد انگيزش در كاركنان در راستای مشاركت فعالانه آنها گفت: با داشتن نیروی انسانی آگاه، عالم و با انگيزه و در رأس آن اعضای هیأت مدیره کارآمد مي توان به راحتي نيازها و خواسته هاي امروز و فرداي ذینفعان را برآورده ساخت.

مدیرعامل با اشاره بر ضرورت به کارگیری فناوری و تکنولوژی در سازمان، بر اهمیت استفاده از نظرات و تجربیات کلیه کارکنان به منظور توسعه همه جانبه و تحقق اهداف عالیه شرکت متبوع تاکید کرد و دستیابی به این اهداف را در گرو  جلب رضایت مشتریان دانست.

گفتنی است در ادامه دکتر بهزاد اقبال خواه، عضو جدید هیأت مدیره، به بیان برنامه های خود پرداخت و ابراز امیدواری کرد با همدلی و همیاری همه کارکنان شرکت ملی پست بتوان نتایج مطلوبی را در خور این شرکت کسب نمود.

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1398/01/04 09:50
V5.2.1.0