• ساعت : ۱۵:۳۹:۱۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ 
  • تعداد بازدید : 1413
  • کد خبر : ۱۴۵۲۱۰
    /  2
مدیرعامل:
شفاف سازی راهكار اصلی مدیریت بهینه خدمات است
جلسه شورای اداری پست استان آذربایجان غربی با حضور مهندس نعمتی، معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل در محل این اداره کل برگزار شد.

مدیرعامل:
شفاف سازی راهکار اصلی مدیریت بهینه خدمات است

 

جلسه شورای اداری پست استان آذربایجان غربی با حضور مهندس نعمتی، معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل در محل این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، مهندس نعمتی، ظهر امروز در جلسه شورای اداری پست استان آذربایجان غربی با بیان اینکه یکی از شاخصهای تأثیرگزار در سطح شرکت، وضعیت اقتصادی کشور است ابراز داشت:اغلب بنگاههای اقتصادی کشور با مشکل اقتصادی مواجه هستند و شرکت ملی پست نیز از این قاعده مستثنی نیست.

مدیرعامل با اشاره به بحث درآمدی به عنوان یکی از دغدغه های این شرکت، مدیریت درآمد و هزینه هارا از برنامه های اصلی مسئولین ارشد شرکت متبوع دانست.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه دو اپراتور و یا به عبارتی دیگر دو رقیب اصلی ما بصورت جدی وارد عمل نشده اند، بنابراین لازم است برای آینده شرکت ملی پست برنامه های هدفمند و قدرتمندی را در نظر بگیریم.

مهندس نعمتی تجمیع نیروی انسانی در سطح ستاد را از مهمترین مشکلات شرکت ملی پست دانست و گفت:یکی از مشکلات عمده ما این است که اکثر همکاران در ستاد شرکت مستقر می باشند و این درحالی است که رقبای ما نیروهای ستادی کم داشته و بیشترین نیروها در بخش های اجرائی خدمت می نمایند.

وی افزود: علاوه بر رویاروئی با مشکلات درآمدی، در حوزه کیفیت نیز با مشکلاتی از قبیل عدم رساندن سالم و به موقع مرسولات به دست مشتریان مواجه هستیم.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل ادامه داد: خدمات پستی همچون زنجیره ای به هم پیوسته ارائه می شوند و کیفیت نیز حلقه مفقوده این زنجیره است.

مدیرعامل شرکت ملی پست، راهبری و مدیریت بهینه خدمات ارائه شده را، راه نجات این شرکت دانست و اذعان داشت: شفاف سازی درآمدها و هزینه ها یک راهکار بسیار عالی در راستای مدیریت بهینه خدمات است.
مهندس نعمتی از ارائه خدمات تکلیفی و جبرانی به عنوان راهکارهای افزایش درآمد شرکت ملی پست نام برد و بر اعمال توجه ویژه به این دو مقوله تأکید کرد.

وی در ادامه ضمن ترغیب کارکنان شرکت ملی پست به داشتن خلاقیت و نوآوری سازمانی اظهار داشت: اگرچه پروژه ثبت نام کارت هوشمند ملی به اتمام رسیده است اما می بایست با استفاده از امکانات باقی مانده از ارائه سرویس مذکور،در جهت افزایش درآمد بیشترین بهره را برد.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: پست، برندی معتبر است که در کل دنیا فعالیت می کند و ما نیز همواره باید در راستای اعتلای این صنعت بکوشیم.

مجید فرخی، مدیرکل پست استان آذربایجان غربی نیز در این نشست ضمن ارائه گزارشی مبسوط از عملکرد پست استان در سال گذشته و طی  5 ماهه نخست سالجاری، به بیان روند رو به رشد ارائه  سرویسهای خدمات رسانی پرداخت.

 

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1398/01/31 17:58
V5.2.1.0