• ساعت : ۱۳:۱۰:۲۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ 
  • تعداد بازدید : 1231
  • کد خبر : ۱۴۵۲۸۳
امضای تفاهم نامه همكاری پست و بنیاد مسكن انقلاب اسلامی
تفاهم نامه گسترش همکاری های متقابل بین شرکت ملی پست و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به امضاء رسید.

امضای تفاهم نامه همکاری پست  و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

تفاهم نامه گسترش همکاری های متقابل بین شرکت ملی پست و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به امضاء رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، روز سه شنبه بیستم شهریور ماه و در ادامه تعاملات صورت گرفته با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، تفاهم نامه ای در راستای انجام زیر پروژه های پروژه ملی اقتصاد مقاومتی جی نف و با هدف توسعه همکاری های دو جانبه در سطح نقاط روستایی کشور به امضای مهندس نعمتی;معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل و مهندس تابش،رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی رسید.

بر اساس این تفاهم نامه، از ظرفیت ها و امکانات هر دو سازمان به ویژه نقشه های وضع موجود طرح هادی روستایی بنیاد و خدمات پستی و سرویس جی نف شرکت ملی پست استفاده خواهد شد.

همچنین ارائه نقشه های وضع موجود و نقشه پایه طرح هادی روستایی به پست، ارائه خدمات غیر حضوری نیابتی به متقاضیان روستایی در سراسر کشور از طریق دفاتر پستی وICT روستایی و با استفاده از شبکه و زیر ساخت پست و ظرفیت های بنیاد در بروز رسانی اطلاعات و نقشه های روستایی و نیز ژئوکدینگ اطلاعات و اعلام تغییرات اطلاعاتی در راستای پیاده سازی پروژه ملی جی نف انجام خواهد شد.

شایان ذکر است در حال حاضر بیش از 37000 روستا شامل تمام روستاهای بالای 20 خانوار و تعدادی از روستاهای زیر 20 خانوار دارای نقشه پارسل بندی می باشند.

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1398/01/31 17:58
V5.2.1.0