• ساعت : ۱۷:۲۹:۱۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ 
  • تعداد بازدید : 1073
  • کد خبر : ۱۴۵۹۱۷
    /  5
مدیرعامل در نخستین گردهمائی بازنشستگان شركت ملی پست:
مطالبات بازنشستگان را به صورت جدی پیگیری می كنیم
مدیرعامل در نخستین گردهمائی بازنشستگان شرکت ملی پست از پیگیری جدی مطالبات این گروه از همکاران خبر داد.

 

مدیرعامل در نخستین گردهمائی بازنشستگان شرکت ملی پست:

مطالبات بازنشستگان را به صورت جدی پیگیری می کنیم

 

مدیرعامل در نخستین گردهمائی بازنشستگان شرکت ملی پست از پیگیری جدی مطالبات این گروه از همکاران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، روز جاری پانزدهم مهرماه و در آستانه روز جهانی پست مهندس نعمتی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل در دیدار با جمعی از بازنشستگان این شبکه با ابراز خشنودی از حضور در این جمع گفت: مسئولان شبکه پست خود را مدیون خدمات شما زحمتکشان می داند و با همکاری کانون بازنشستگان برای جلب رضایت شما تلاش می کند.

وی با اشاره به این که تجربه و خرد همکاران بازنشسته می تواند چراغ راه همکاران شاغل باشد اظهار امیدواری نمود: در آینده ای نزدیک شاهد به ثمر نشستن زحمات مسئولان کانون بازنشستگان باشیم که همه 12 هزار بازنشسته از منافع آن برخوردار شوند.

مدیرعامل در بخش دیگری از سخنان خود از ظرفیت های خوب مجموعه یاد کرد و افزود: توان بالقوه خوبی در مجموعه بازنشستگان وجود دارد که می توان از ظرفیت آن در پیگیری مطالبات آنان بهره برد.

مهندس نعمتی همچنین تصریح کرد: خوشبختانه حضور همکاران پیشکسوتی مانند آقای یاقوتی و همکارانشان در ‌کانون بازنشستگان نویدبخش پیشرفت و حرکت رو به جلوست که امیدوارم با حضور همه شما هر چه زودتر به نتایج مثبتی منجر شود.

معاون وزیر سپس با بیان این نکته که فلسفه وجودی پست خدمت به مردم است گفت: با توجه به این که پست براساس درآمد سازمانی اداره می شود و متکی به دولت نیست نیاز به اراده و پشتکار بسیار بالا برای بهبود و ارتقاء معیشت همکاران دارد.

وی گفت: همه مسئولان موظف به پیگیری مطالبات به حق بازنشستگان و همکاری با اعضای کانون هستند.

رئیس هیئت مدیره در پایان خواستار همکاری و مشارکت همه بازنشستگان و شاغلان در کارها شد و اظهار امیدواری نمود: با استفاده از این موقعیت به پیشرفت شبکه و خدمت به شهروندان کمک نماییم.

در این مراسم یاقوتی مدیرعامل کانون بازنشستگان نیز در سخنان کوتاهی از حضور مدیرعامل در جمع پرشور همکاران بازنشسته تقدیر کرده و گفت: خوشحالیم که برای نخستین بار توانستیم در یک جمع صمیمی و با حضور بالاترین مقام مسئول صرفا به موضوع بازنشستگان پرداخته و از مطالبات آنان سخن بگوییم.

وی همچنین از راه اندازی فروشگاهی مختص بازنشستگان در ساختمان مرکز ملی پردازش و مبادله پست خبر داد و اظهار داشت: به زودی با پیگیری مسئولان کانون شاهد اتفاقات خوبی برای این دسته از همکاران باشیم.

این مراسم با سخنان مستشیری دبیر کانون بازنشستگان و یکی دیگر از همکاران بازنشسته به نمایندگی سایرین و همچنین تقدیر از چند تن از آنان پایان یافت.

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1397/11/30 14:58
V5.2.1.0