• ساعت : ۱۳:۳۰:۳۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ 
  • تعداد بازدید : 1120
  • کد خبر : ۱۴۵۹۶۴
رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی:
پستچی بودن یك ارزش است
رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در همایش روز جهانی پست با اشاره به اینکه پستچی بودن یک ارزش محسوب می شود، گفت: امروز پستچی امانتدار مردم است.

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی:

پستچی بودن یک ارزش است

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در همایش روز جهانی پست با اشاره به اینکه پستچی بودن یک ارزش محسوب می شود، گفت: امروز پستچی امانتدار مردم  است.

نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی با بیان این که اکثر افراد اداره پست این استان ایثارگر، بسیجی و جز خانواده های متدین هستند تصریح کرد: پست در ایران دارای  سابقه ای طولانی است و به یک صنعت مهم تبدیل شده است.

وی ادامه داد: کارهای زیادی برای مکانیزه شدن پست در ایران انجام شده است اما باید بیشتر باید تلاش کرد تا سرعت در این زمینه افزایش یابد.

اکبریان در ادامه به مسوولان توصیه کرد: درِ اتاق های خود را به روی مردم باز بگذارید و همیشه به یاد داشته باشید که برای خدمت به این مردم در این جایگاه هستید و این امر موجب جلب اعتماد آنان میشود.

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این که امروز دولت در سخت ترین شرایط اقتصادی به سر می برد تصریح کرد: در وضعیت تحریم های اقتصادی انتقادات زیادی مانند این که چرا در جنگ تحمیلی چنین شرایطی نبود؟ می شود که در پاسخ باید گفت که زمان جنگ، فضای مجازی وجود نداشت و این همه رسانه علیه نظام فعالیت نمی کردند.

اکبریان با بیان این که دشمن تلاش کرده تا اعتماد مردم به مسوولان را کم کند تصریح کرد: خواسته دشمن در این زمینه تا حدودی محقق شده، اگرچه کمبودها زیاد است اما امنیت در ایران وجود دارد دشمن ما به دنبال این است که با ناامیدی امنیت را از مردم بگیرد.

 رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: گرفتن امنیت به ضرر همه افراد حتی مخالفان با نظام است بنابراین باید مراقب باشیم که امنیت حول محور ولایت فقیه را حفظ کنیم.

اکبریان افزود: ما در مجلس به رغم کاستی ها و با وجود تذکرات و استیضاح، باید به دولت کمک کنیم چون دشمن به دنبال اختلاف مجلس و دولت است. بنابراین باید منازعات را در داخل حل کنیم.

وی با اشاره به سیاه نمایی برخی از نظام جمهوری اسلامی اظهار کرد: برخی در تلاش هستند که در شرایط نظام سیاه نمایی کنند که در این 40 سال چیزی جز بدبختی به مردم تحمیل نشده است و این موضوع در میان نماینده های مجلس نیز وجود دارد. افرادی که ایران را با کشورهای کره جنوبی و ژاپن مقایسه میکنند و باید گفت که این کشورها مستعمره آمریکا هستند و دوره جنگ را طی نکرده اند.

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس افزود: قدر امنیت و ولایت فقیه را بدانیم و در این راه با عقلانیت پیش برویم.

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1397/11/30 14:58
V5.2.1.0