• ساعت : ۱۲:۴۸:۴۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ 
  • تعداد بازدید : 2317
  • کد خبر : ۱۵۱۲۶۲
عضو هیئت مدیره: كالاهای حجیم دیگر توسط پست جابجا نمی شود
عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست گفت: در راستای افزایش سطح کیفی خدمات رسانی، کالاها و اجسام حجیم و سنگین دیگر توسط پست جابجا نمی شود.

عضو هیئت مدیره: کالاهای حجیم دیگر توسط پست جابجا نمی شود

 

عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست گفت: در راستای افزایش سطح کیفی خدمات رسانی، کالاها و اجسام حجیم و سنگین دیگر توسط پست جابجا نمی شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، بهزاد اقبال خواه با اعلام این مطلب، افزود: با توجه به اینکه جابجایی کالاهای حجیم، موجب آسیب دیدگی به سایر بسته ها و همچنین فرسودگی و استهلاک سرمایه های شبکه می شود؛ حذف جابجایی کالاهای بالای 40 کیلوگرم در دستور کار قرار گرفته است.

وی با تاکید بر اهمیت و ضرورت شناسایی نیازهای مشتریان، اظهار داشت: امسال پست با اجرا کردن طرح تحول و  اتخاذ رویکرد پلتفرمی (سکوی ارایه خدمات سایر بخش ها)، افزایش شمار سرویس ها و خدمات جدید را با جدیت دنبال می­کند.

سرپرست معاونت فنی و بازرگانی با اشاره به اینکه به دنبال آن هستیم تا سرویس­های جدیدی را معرفی کنیم، افزود: در راه اندازی این خدمات، مشارکت با سایر بخش ها از جمله کسب و کارهای نوپا در اولویت قرار دارد.

اقبال خواه تصریح کرد: در حوزه GNAF و ارایه کدپستی ده رقمی، 32 خدمت جدید پیش بینی شده است که پس از به ثمر رسیدن نخستین تجربه همکاری پست با شرکت استارت آپی الوپیک، رونمایی و وارد مراحل اجرایی می شود.

وی تقویت ارایه خدمات باجه ای به کمک توسعه خدمات نیابتی را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: در چارچوب طرح تحول، خدمات نیابتی با همکاری سازمان، شرکت و دستگاه متقاضی با استفاده از بسترهای موجود ارایه می شود.

این عضو هیئت مدیره افزود: به عنوان مثال همکاری با دانشگاه برای ارایه خدمت ارسال مدارک تحصیلی توسط پست، در بستر نرم افزارهای موجود خود دانشگاه ها، گزینه ای جدید برای دریافت این خدمت ایجاد می شود.

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1398/05/26 15:19
V5.3.12.0