• ساعت : ۱۰:۳:۴۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۲/۱۰/۲۸ 
  • تعداد بازدید : 4616
  • کد خبر : ۲۸۷۱۹
    /  4
برگزاری جلسه ارزیابی عملكرد و تبیین سیاست پست استان فارس
جلسه ارزیابی عملكرد و تبیین سیاست‌های پست با حضور غلامرضا نجاری، عضو هیات مدیره در پست استان فارس برگزار گردید.

برگزاری جلسه ارزیابی عملكرد و تبیین سیاست‌های پست استان فارس 

جلسه ارزیابی عملكرد و تبیین سیاست‌های شركت پست با حضور غلامرضا نجاری، عضو هیات‌مدیره در پست استان فارس برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت پست، جلسه ارزیابی عملكرد و تبیین سیاست های شركت پست با حضور غلامرضا نجاری، عضو هیات مدیره و مدیرکل پست استان فارس، معاونین و روسای این اداره کل برگزار شد.

در این جلسه نجاری، ضمن اشاره به تحولات اخیر صورت گرفته در مجموعه شركت پست، برگزاری جلسه تبیین سیاست های این شركت و انتقال مباحث و مفاهیم مطرح شده در همایش سراسری مدیران شرکت پست و تعمیم آن به لایه های میانی و زیرین شبکه را ضروری دانست.

وی آگاهی كامل تمامی كاركنان مجموعه از اهداف عالیه و سیاست های شركت را به عنوان گامی مهم در راستای نیل به اهداف مقرر و پیش رو  برشمرد.

عضو هیات مدیره در ادامه سخنان خود حمایت های همه جانبه دكتر واعظی، مقام عالی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از مجموعه پست را ستودنی ذکر و دوره كنونی را به عنوان دوره ای بی نظیر برای مجموعه شركت پست قلمداد كرد.

وی ابراز امیدواری كرد تا با همت و مشارکت تمامی مجموعه بتوانیم در كوتاهترین زمان ممكن شاهد تحولاتی چشمگیر در شركت باشیم .

نجاری با اشاره به عزم مجدانه مهندس مهری، رییس هیات مدیره و مدیرعامل و تمامی مسئولین در جهت ارتقای شركت به جایگاه واقعی و در شان آن،درخصوص اقدامات هیات مدیره جدید اظهار داشت: خوشبختانه تعاملات بسیار خوبی با سازمان های بزرگ، بانک ها و سایر دستگاه ها و موسسات مالی و اعتباری صورت گرفته است که این ارتباطات، تحولات اساسی را در شركت موجب خواهد شد.

مدیرکل پست استان فارس پی گیری درخواست های مكرر كاركنان در زمینه بازنشستگی پیش از موعد و صدور دستورالعمل مربوطه را از دیگر اقدامات مهم هیات مدیره جدید نام برد .

وی همچنین در پاسخ به سوالات برخی از همكارانی كه تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی بوده و امكان بهره مندی از دستورالعمل فوق را نداشته اند بیان کرد که موضوع از طریق ستاد شركت و واحد حقوقی این اداره كل در دست پی گیری است.

تهیه و تدوین شاخص های ارزیابی عملكرد ادارات كل استان ها بر اساس سرانه درآمد كاركنان و متناسب با شاخص های خاص اقلیمی و پوشش جمعیتی هر استان از دیگر برنامه های هیات مدیره بود كه نجاری به آن اشاره كرد.

نجاری ابراز امیدواری كرد تا با تدوین نهایی این شاخص ها از سوی حوزه معاونت برنامه ریزی ستاد شركت از ابتدای سال آتی ارزیابی عملکرد ادارات كل استان ها و مناطق پستی دقیق تر و علمی تر انجام پذیرد.

برچسب ها

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1398/03/01 16:24
V5.3.9.0