• ساعت : ۱۷:۲:۴۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ 
  • تعداد بازدید : 3748
  • کد خبر : ۱۵۶۰۵۱
حضور كاركنان پست در راه پیمایی 13آبان
به مناسبت سالروز گرامیداشت يوم الله 13 آبان مسئولین و کارکنان شرکت ملی پست در راهپیمایی روز دانش آموز و مبارزه با استکبار جهانی حضور یافتند.

حضور کارکنان پست در راه پیمایی 13آبان

به مناسبت سالروز گرامیداشت يوم الله 13 آبان مسئولین و کارکنان شرکت ملی پست در راهپیمایی روز دانش آموز و مبارزه با استکبار جهانی حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، همزمان با فرارسیدن مراسم یوم ‌الله 13 آبان مسئولین و کارکنان شرکت ملی پست با حضور گسترده و باشکوه در راهپیمایی مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا در تهران و سراسر کشور، این روز بزرگ و تاریخی را گرامی‌ داشتند.

مسئولین و کارکنان شرکت ملی پست با شعارهای مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل انزجار و خشم خود را از سیاستهای استکبار جهانی اعلام کردند و با تبعیت از ولایت فقیه و سرلوحه قرار دادن رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی ‌در برابر هرگونه تحریم و تهدید دشمن ایستادگی خواهند کرد.

یوم الله 13 آبان که در تقویم به عنوان روز مبارزه با استکبار نام‌گذاری شده یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است که در سه دوره مختلف رخ داده و به همین دلیل این روز را در تاریخ کشور به عنوان روزی به یادماندنی به ثبت رسانده است.

تبعید امام خمینی (ره) به ترکیه در 13 آبان 1343، شهادت 56 نفر از دانش آموزان در 13 آبان 1357 که روز دانش‌آموز نام گرفت و تسخیر لانه جاسوسی در 13 آبان 1358، عنوان این سه واقعه تاریخی است که هر کدام در دوره وقوع تاثیر گذاری خاص خود را داشته و شرایط را به نحوی تغییر داده‌اند.

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1398/09/24 18:04
V5.5.5.0