• ساعت : ۱۰:۲۶:۵۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ 
  • تعداد بازدید : 894
  • کد خبر : ۱۵۶۴۸۸
    /  3
عضو هیئت مدیره در البرز:
استفاده از توان بخش خصوصی مهمترین راهبرد طرح تحول شبكه پستی كشور است
علیرضا زرگوش عضو هیئت مدیره در جریان سفر به استان البرز، ضمن بازدید از بخشهای مختلف، در جلسه شورای اداری اداره کل پست استان حضور یافت.

عضو هیئت مدیره در البرز:

استفاده از توان بخش خصوصی مهمترين راهبرد  طرح تحول شبکه پستی کشور است

علیرضا زرگوش عضو هیئت مدیره در جریان سفر به استان البرز، ضمن بازدید از بخشهای مختلف، در جلسه شورای اداری اداره کل پست استان حضور یافت.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست ،در این جلسه که روز گذشته یازدهم آذر ماه برگزار شد علی اکبر هادوی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد ،محمود فرزین مدیرکل پست استان، معاونین، روسای ادارات و جمعی از کارشناسان نیز حضور داشتند.

عضو هیئت مدیره با اشاره به گام های طی شده جهت تحقق طرح تحول شبکه پستی کشور گفت : بازمهندسی فرآيندهای پستی، توسعه تجارت الکترونيک، توسعه رقابت پذيری و استفاده از توان بخش خصوصی، توسعه سرمایه انسانی و توانمندسازی کارکنان برنامه هایی است که شرکت ملی پست در جهت ایجاد تحول دیجیتال در حال برنامه ریزی و اجرای آنهاست .

 معین پست استان در همین راستا به اهمیت مشتری مداری و تامین رضایت مشتریان و ذینفعان شبکه پستی پرداخت و انجام اقدامات لازم در جهت ارتقاء سطح کیفیت خدمات پستی را برای حفظ و افزایش سهم بازار و جذب ترافیک بالقوه و به تبع آن افزایش درآمد شبکه پستی را حیاتی خواند .

 وی همچنین شفاف سازی و ارائه اطلاعات و آمار خاصه در بخش ترافیک و درآمد قراردادها و نحوه انجام هزینه های جاری را لازمه برنامه ریزی منسجم و کاربردی جهت مدیریت کارآمد و موثر شبکه پستی دانست و گفت: کمیته شفاف سازی آمار و اطلاعات حرکت آرام خود را آغاز کرده است .

 او در ادامه پیگیری موثر وصول مطالبات جاری و سنواتی واحدهای قبول، اخذ اسناد مالکیت املاک و مستغلات فاقد سند و همچنین استفاده بهینه از فضاها، امکانات و زیرساخت های شرکت ملی پست را خواستار شد .

 زرگوش با بیان این مطلب که شرکت ملی پست از معدود دستگاه های دولتی است که معوقات پاداش بازنشستگان خود را بروز کرده است، از برنامه ریزی منسجم برای بهبود مجدد پرداخت و وضعیت معیشتی کارکنان خبر داد .

 هادوی ضمن قدردانی از تلاش کارکنان پست استان البرز در هشت ماهه ابتدایی سالجاری به لزوم بررسی بدون وقفه شکایات مراجعین و ارائه پاسخ به مشتریان با هدف ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان و ادامه  چرخه عمر مشتری اشاره کرد.

 وی همچنین با بیان اینکه برنامه بهبود درآمد و کیفیت در استان البرز مشهود است به سرویس تجارت الکترونیک پرداخت و برگشت وجوه مرسولات این سرویس پستی را در زمان قانونی در کلیه واحدها خواستار شد.

 فرزین در این جلسه به ارائه گزارش عملکرد درآمدی و ترافیکی پست استان البرز در هشت ماهه ابتدایی سالجاری پرداخت و وضعیت موجود زیرساخت ها و نیروی انسانی را در این استان تبیین کرد.

 او با اشاره به اقدامات بعمل آمده در راستای وصول مطالبات جاری و سنواتی استان، گفت : تلاش شده مطالبات استان به وجوه تبدیل گردد و درصد درآمد و ترافیک استان از قراردادی به سمت باجه ای در حرکت است که بدین معنی است که بیشتر درآمد استان نقدی خواهد بود و از انباش مطالبات جلوگیری بعمل خواهد آمد.

در ادامه این سفر عضو هیئت مدیره از اداره پست شهرستان فردیس که در حوادث اخیر دچار آسیب شده بود بازدید بعمل آورد و طی آن بر بازسازی بدون وقفه واحدهای پستی تاکید کرد. 

همچنین در روز جاری احمد جان بزرگی مدیر کل دفتر مدیر عامل و امور استانها و سرپرست دفتر روابط عمومی و محمد سلگی مدیر کل اداره تامین، نگهداری و پشتیبانی بهمراه جلال اسماعیل نیا معاون پشتیبانی پست استان از دفاتر پستی مهرشهر و حصارک که در حوادث اخیر دچار آسیب های جدی شدند بازدید و به بررسی میزان خسارات وارده و نحوه بازسازی و تجهیز این واحد ها پرداختند. 

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1399/04/19 19:32
V5.5.5.0