• ساعت : ۲۰:۵۱:۳۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 1651
  • کد خبر : ۱۵۸۴۶۳
    /  2
با حضور رییس و اعضای هیئت مدیره:
روند پیشرفت پروژه های طرح ستاپ حوزه فنی بررسی شد
نشست امروز هیئت مدیره شرکت ملی پست با هدف بحث و بررسی در خصوص روند پیشرفت پروژه های طرح ستاپ حوزه فنی و بازرگانی برگزار شد.

با حضور رییس و اعضای هیئت مدیره:

روند پیشرفت پروژه های طرح ستاپ حوزه فنی  بررسی شد

نشست امروز هیئت مدیره شرکت ملی پست با هدف بحث و بررسی در خصوص روند پیشرفت پروژه های طرح ستاپ حوزه فنی و بازرگانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل در این جلسه ضمن استقبال از رویکرد دانش محور در حوزه فنی بازرگانی، از این رویکرد به عنوان ابزاری موثر در مسیر تعالی شرکت یاد کرد.

حسین نعمتی با اشاره به اینکه حوزه فنی و بازرگانی با در پیش گرفتن رویکرد دانش محور، توانسته سیاست گذاری موثری در بخش بازار، عملیات و کیفیت خدمات انجام دهد، گفت: تمامی این تلاش ها شایسته تقدیر است و ضرورت دارد تا رسیدن به نتایج مطلوب تداوم یابد.

وی در ادامه بر مدیریت بهینه عملیات تجزیه و مبادلات و پیشگیری از بروز هر گونه  اشکال در فرآیندهای جاری در ماه های باقیمانده تا پایان سال تاکید کرد و افزود: ضروری است در این زمینه پیش بینی های لازم انجام و تدابیر مناسب اتخاذ شود .

معاون فنی و بازرگانی مدیرعامل نیز در این جلسه به تشریج پروژه ها و طرح های این حوزه پرداخت و گفت: ضرورت ایجاد پویایی و تحرک در پاسخگویی به نیاز بازار ، مشتریان و ذینفعان شرکت، از اولویت های اساسی در طراحی این پروژه ها به شمار می آیند.

حسین غضنفری مهمترین برنامه های این حوزه که با رویکرد پلتفرمی در حال اجرا می باشد را شامل طرح فروش بسته های اعتباری پستی، ساماندهی کانالهای فروش، استقرار سیستم سورتینگ و کانوایر، سیستم آنلاین مرسولات COD، ساماندهی فرآیند رهسپاری، سامانه محاسبه هزینه فرآیندهای عملیاتی، جایزه ملی کیفیت، ساماندهی لیبل های پستی، ساماندهی عملیات مرکز تجزیه و مبادلات و ساماندهی بازاریابی دیجیتال و تهیه محتوای مناسب عنوان کرد و افزود: نهایی شدن تمامی این برنامه ها، تحولی قابل ملاحظه در سطح شبکه پستی به وجود خواهد آورد.

وی در ادامه سرمایه گذاری در ایجاد زیرساختهای مورد نیاز عملیات پستی با هدف ارتقا کیفیت خدمات و بهبود سیر مرسولات را حائز اهمیت برشمرد.

در پایان، مدیرعامل با اعطای لوح تقدیر به معاون فنی و بازرگانی و مدیران این حوزه، از تلاش ها و  زحمات آنها قدردانی به عمل آورد.

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1399/07/06 18:56
V5.5.5.0