• ساعت : ۱۲:۲۸:۲۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ 
  • تعداد بازدید : 1669
  • کد خبر : ۱۶۳۶۰۶
نماینده منتخب سردشت و پیرانشهر با مدیرعامل شركت ملی پست دیدار كرد
نماینده منتخب شهرستان‌های سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی با معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست دیدار و گفت و گو کرد.

نماینده منتخب سردشت و پیرانشهر با مدیرعامل شرکت ملی پست دیدار کرد

 

نماینده منتخب شهرستان‌های سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی با معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، حسین نعمتی در این دیدار ضمن تشریح حضور پررنگ پست در شرایط فعلی کشور و بحران مبارزه با شیوع ویروس کرونا، گفت: پست طی سالهای اخیر با توسعه زیرساخت‌ها و همسویی با فناوری‌های روز، شرایط مناسبی را برای رونق کسب و کارها به ویژه کسب و کارهای اینترنتی فراهم آورده است.

وی با اشاره به نقش حاکمیتی شبکه پستی و خدمات رسانی در تمامی نقاط کشور به خصوص مناطق کمتر توسعه یافته که بخش خصوصی تمایل کمتری به خدمات رسانی دارد، اظهار داشت: از سوی دیگر پست به عنوان یک شرکت، می‌بایست به مباحث درآمد و هزینه هم توجه داشته باشد. به همین دلیل همکاری و اشتراک گذاری امکانات و سرمایه‌ها با فعالان بخش‌های غیردولتی و استفاده آنها از بستر گسترده و شبکه مویرگی توزیع پست می‌تواند ضمن برآورده ساختن نیاز هموطنان، موجب فعال‌تر شدن فضای اقتصادی شود.

نماینده منتخب سردشت و پیرانشهر نیز در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش مجموعه پست کشور در تامین نیازهای مردم در زمان وقوع بحران‌ها، خواستار کمک و همراهی شبکه پستی در حل مشکلات و مسایل برخی کسب و کارها به ویژه فعالیت‌های تجاری خرد در مناطق مرزی شد.

کمال حسین پور با اشاره به ساماندهی فعالیت‌های تجاری در مناطق مرزی به خصوص سردشت و پیرانشهر، گفت: باید کمک کنیم تا در این مسیر، از کسانی که به صورت خرد فعالیت‌های تجاری یا اقتصادی انجام می‌شود حمایت شده و آسیبی به آنها وارد نشود.

در پایان این دیدار، تمبر یادبود «قهرمانان وطن» از سوی معاون وزیر به نماینده منتخب شهرستان‌های سردشت و پیرانشهر اهدا شد.

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1399/12/10 08:19
V5.5.5.0