• ساعت : ۱۷:۴۳:۴۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ 
  • تعداد بازدید : 1472
  • کد خبر : ۱۶۳۶۱۲
    /  5
سرپرست دفتر ارتباطات و امور پست بین الملل
چاپارخانه اصفهان قابلیت تبدیل شدن به موزه و نمایشگاه دائمی تمبر رادارد
سرپرست دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست در جریان بازدید از چاپارخانه اصفهان گفت: این فضا پتانسیل قابل توجهی برای تبدیل شدن به موزه تجهیزات پستی و نمایشگاه دائمی تمبر را دارد

سرپرست دفتر ارتباطات و امور پست بین الملل:

چاپارخانه اصفهان قابلیت تبدیل شدن به موزه و نمایشگاه دائمی تمبر رادارد

 

سرپرست دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست در جریان بازدید از چاپارخانه اصفهان گفت: این فضا پتانسیل قابل توجهی برای تبدیل شدن به موزه تجهیزات پستی و نمایشگاه دائمی تمبر را دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست؛ حسن عمیدی در سفر به استان اصفهان با حضور در ناحیه پستی نشاط، باجه‌های امانات خارجه و دفتر پست تخصصی بسته بندی صنایع دستی در میدان امام اصفهان، فرآیند قبول و رهسپاری دراین واحد‌ها را مورد بازدید قرار داد.

وی در جریان در این بازدیدها که به همراه حمید باقری مدیر کل پست استان اصفهان انجام شد، در گفت و گو با مشتریان اظهار داشت: پست در راستای وظیفه اجتماعی و فرهنگی و حمایت از تولید ملی و توسعه گردشگری وصنایع دستی همکاری‌های قابل توجهی با تولید کنندگان سراسر کشور دارد.

عمیدی افزود: به دلیل گسترش بیماری کرونا در بیشتر کشورها مشکلات زیادی در ارسال و دریافت مرسولات خارجه بوجود آمده که با پیگیر ی‌های مستمر مسئولان، بخشی زیادی از این مشکلات حل شده و امیدوارم باقی مسایل نیز به زودی مرتفع شود.

رییس موزه ارتباطات در ادامه از واحدهای اجرایی پست اصفهان به ویژه مرکز پستی داخله و خارجه در بزرگترین مجموعه تاریخی، فرهنگی و صنایع دستی اصفهان بازدید کرد و در جریان دیدار با کارکنان این واحدها گفت: راه اندازی این مرکز گواهی بر حمایت شرکت ملی پست از کسب و کار‌های نوپا و تحقق شعار جهش تولید است.

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1399/12/10 08:19
V5.5.5.0