• ساعت : ۹:۴:۴۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ 
  • تعداد بازدید : 4380
  • کد خبر : ۱۶۰۳۴۵
    /  4
اطلاعیه شرکت ملی پست:‌‌‌‌
به دلیل رعایت نكات بهداشتی احتمالاً مرسولات با اندكی تاخیر توزیع خواهدشد
به دلیل اجرای نکات بهداشتی در تمامی مراحل آماده سازی مرسولات دریافتی از شهروندان ، احتمالاً این مرسولات با اندکی تاخیر توزیع خواهد شد.

اطلاعیه شرکت ملی پست:‌‌‌‌

به دلیل رعایت نکات بهداشتی احتمالاً مرسولات بااندکی  تاخیرتوزیع خواهد می شود

 

به دلیل اجرای نکات بهداشتی در تمامی مراحل آماده سازی مرسولات دریافتی از شهروندان ،احتمالاً این مرسولات بااندکی تاخیر  توزیع خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت نکات بهداشتی به منظور پیشگیری از ابتلا به این ویروس، ضدعفونی  و گندزدایی دقیق محل نگهداری بسته ها، ماشین های حمل مرسوله و تمام تجهیزات پستی مربوط به حمل و جابجایی بسته ها، از دیگر اقداماتی است که در راستای کمک به تامین سلامت شهروندان، در سطح شبکه پستی در حال انجام است.

کارکنان واحدهای مختلف شبکه پستی به ویژه بخش هایی که با مرسولات و بسته های شهروندان سروکار دارند نکات بهداشتی را کاملا رعایت کرده و به صورت مستمر از ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مواد ضدعفونی کننده استفاده می کنند.

در خصوص مرسولات و بسته های وارده شده از خارج به داخل کشور نیز به اطلاع می رساند، تمامی این بسته ها  ابتدا حداقل به مدت 48 ساعت قرنطینه می شود و پس از اجرای دستورالعمل های بهداشتی، آماده تحویل به گیرنده خواهد شد.  

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1399/12/10 08:19
V5.5.5.0