• ساعت : ۸:۵۲:۱۸
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ 
  • تعداد بازدید : 331
  • کد خبر : ۱۶۴۷۷۶
نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی:
پست نقش مهمی در رونق اقتصاد و كاهش فساد اداری دارد
نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی، نقش پست را در رونق گرفتن اقتصاد کشور، کاهش فساد اداری و تحقق دولت الکترونیک مهم ارزیابی کرد.

پست نقش مهمی در رونق اقتصاد و کاهش فساد اداری دارد

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی، نقش پست را در رونق گرفتن اقتصاد کشور، کاهش فساد اداری و تحقق دولت الکترونیک مهم ارزیابی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، انور حبیب‌زاده در جریان بازدید از اداره پست شهرستان بوکان، ضمن دیدار با مجید فرخی مدیرکل پست استان آذربایجان غربی بر اهمیت کار پست تأکید و آن را به عنوان حلقه اتصال دولت الکترونیک و شهروند الکترونیک توصیف کرد.

وی افزود: فناوری‌های نوظهور با حداکثر سرعت و حداقل هزینه و با استفاده از بستر الکترونیکی، خدمات گوناگونی را برای مردم و دولت‌ها به ارمغان آورده که پست به عنوان یک مکمل اصلی، می‌تواند در این راستا ضمن ارائه خدمات باکیفیت، زمینه آسایش و رفاه‌عمومی را فراهم سازد.

حبیب‌زاده با اشاره به نقش پست در تحقق دولت الکترونیک و تأثیر آن بر کاهش فساد اداری اظهار داشت: استفاده از بستر اینترنت و تجارت الکترونیک در نهایت به خدمت‌رسانی بهتر پست ختم می‌شود و بر همین اساس می‌تواند نقش مهمی را در رونق اقتصادی نیز داشته‌باشد.

وی امانتداری را خصلت بارز کارکنان پست دانست و گفت: مردم، با اطمینان‌خاطر از این خصلت نیکو، مرسولات و امانات مهم و گران‌بهای خود را به پست می‌سپارند.

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی هر مرسوله را یک مسئولیت خطیر دانست و اضافه کرد: هر مرسوله تا رسیدن به مقصد برای تمامی کارکنان پست مسئولیتی بزرگ ایجاد می‌کند که توجه به این امر مهم، در طول سال‌ها بر اطمینان و اعتبار کارکنان پست افزوده است.   

مدیرکل پست استان آذربایجان غربی نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از اقدامات پست استان و رتبه ممتاز پست بوکان در بین شهرستان‌های تابعه، سه ضلع هویت‌اشخاص، هویت‌مالی و هویت‌مکانی را اصول مهم دولت‌الکترونیک معرفی و کدپستی ده‌رقمی را یکی از عوامل اصلی تحقق و قوام دولت الکترونیک مطرح کرد.

فرخی افزود: شرکت ملی پست به عنوان یک دستگاه حاکمیتی که دارای بزرگترین بانک اطلاعات‌مکانی در کشور است، با به‌روز‌رسانی و به‌هنگام‌سازی منظم این اطلاعات، زمینه بهره‌مندی سایر نهادها و دستگاه‌ها را از آنها فراهم آورده است. 

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1399/12/10 08:19
V5.5.5.0