• ساعت : ۱۷:۷:۱۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ 
  • تعداد بازدید : 3855
  • کد خبر : ۱۶۰۴۰۰
    /  3
معیشت کارکنان پست بهبود یافت
با رعایت مسایل بهداشتی، ارایه خدمات پستی بدون اختلال ادامه دارد
معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: با وجود افزایش حجم ترافیک مرسولات پستی در روزهای پایانی سال و همچنین شیوع ویروس کرونا، خدمات رسانی شبکه پستی...

معیشت کارکنان پست بهبود یافت

با رعایت مسایل بهداشتی، ارایه خدمات پستی بدون اختلال ادامه دارد

 

معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: با وجود افزایش حجم ترافیک مرسولات پستی در روزهای پایانی سال و همچنین شیوع ویروس کرونا، خدمات رسانی شبکه پستی با رعایت دقیق نکات بهداشتی ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، حسین نعمتی با اشاره به اهمیت بسیج همگانی برای مقابله با بیماری ناشی از ویروس کرونا و توجه به سلامت شهروندان، گفت: این شرکت از همان ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور ، با تشکیل کمیته ای به همین نام، به مسئولیت اجتماعی خود عمل کرده و با اتحاذ تدابیر لازم اعم از ضدعفونی و گندزدایی تمامی مراحل ارسال مراسلات پستی اعم از قبول، تجزیه، رهسپاری و تحویل به گیرنده، زمینه ای فراهم آورد تا بسته ها و مرسولات مردم در نهایت سلامت به دست آنان برسد.

وی با تاکید بر توجه مدیران ارشد شبکه پستی به سلامت و تندرستی کارکنان خدوم این شبکه در سراسر کشور، اظهار داشت: مواد ضدعفونی کننده، ماسک و دستکش در اختیار تمامی کارکنان به ویژه بخش هایی که مستقیم با مرسولات مردم سروکار دارند، قرار گرفته است تا خدشه ای به سلامت همکاران وارد نشود.

مدیرعامل ضمن اشاره به شرایط ویژه ای که در کشور به وجود آمده، تصریح کرد: پست همواره در کنار مردم و مسئولان بوده و هست و به دلیل سابقه دیرینه ای که در خدمت رسانی به مردم در هر شرایطی دارد، در بحران فعلی نیز با تلاش مضاعف، مصمم است خللی به خدمت رسانی به مردم در این روزهای پایانی سال به وجود نیاید.

معاون وزیر در ادامه به موضوع بهبود معیشت کارکنان و رعایت عدالت در نظام پرداختی و اجرای بخشنامه های مربوطه در خصوص ترمیم حقوق و مزایای کارکنان با وجود محدودیت های موجود نیز اشاره کرد و افزود: با حمایت وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات، زمینه افزایش 50 درصدی دستمزد تمامی کارکنان اعم از رسمی، پیمانی و قراردادی فراهم و با صدور احکام همکاران، این افزایش حقوق از ماه جاری اعمال می شود.

نعمتی در پایان ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات کارکنان شبکه پستی در سراسر کشور، از آنان خواست با جدیت در عمل به مسئولیت ها و وظایف محوله، مدیران را در ایجاد بستر مناسب به منظور فراهم آوردن شرایط مطلوب تر یاری رسانند.

کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران است.

آخرین بروزرسانی سایت : 1399/12/10 10:31
V5.5.5.0